Osmanlı motiflerini bileklik modellerine dönüştürüyoruz. Model No: 00B23

Yeni Ürün Osmanlı motiflerini bileklik modellerine dönüştürüyoruz. Model No: 00B23

7 hatlı otantik osmanlı kilim motifi örnek alınarak orjinal miyuki cam boncuklarla %100 el de yapılan, arkadaşlarınızı kıskandıracak renk cümbüşü bileklik modelimiz. Kesinlikle renk değişimi, kararma, solma veya boyası dökülmez. Orjinal miyuki cam boncuklarla yaptığımız unutulan osmanlı kilim motifleri bujiteri ve takı sektörüne farklı bir bakış açısı gelmesini sağladı. Ürünlerimizin %100 el yapımı olması bujiteri ve takı sektöründe her geçen gün daha fazla rabet görmesine neden olmaktadır. 
Özellikle otantik osmanlı motiflerinin tarafımızdan bileklik, kolye, küpe ve yüzük modellerimizin kullanılması bujiteri takı sektöründe hanımların vaz geçilmesi haline gelmiştir. Bu da bizi sevindirmektedir. 

Bilekliğimizin kordonu ipten yapılmış olup kolaylıkla ayarlanabilir. 
Vücutta alerji yapmaz, ürünümüzün hammaddesinde kanserojen madde kullanılmamış olup Miyuki cam boncuklarımız orijinaldir.
Miyuki bilekliğimizin bağlantı yerlerinde metal bağlantı elementleri kullanılmamıştır. 

 

Takılarımızın tamamı şirketimiz tarafından elde üretilmektedir. Takılarımız da Japonya’dan ithal ettiğimiz orijinal Miyuki boncuk kullanmaktayız.

Sağlığınız ve sağlığımız bizim için önemli bu nedenle Cevit-19 salgını sebebi ile atölyemizde hijyenik ortamda üretimimizi devam ettirmekteyiz. Üretim yapan personellerimiz koruyucu eldiven ve maske ile çalışmakta olup, üretimi biten ürünleri özel kilitli torbalara koyup, torbaların ağzını kilitleyerek ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize anlaşmalı kargo şirketimiz vasıtasıyla göndermekteyiz.

Türkiye’de %100 el yapımı takı üretimi yapan, Avrupa pazarında el yapımı takı tasarım ve üretimi konusunda Türkiye’yi temsil etmekten gurur duyuyoruz.

Yurt içi ve yurt dışı toptan alım talepleriniz için;

Not : Ürün çeşidimiz çok fazla olup, ürettiğimiz ürünlerin sadece bir kısmını e-ticaret yöntemi ile satmaktayız. Toptan alım talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • İncelenme: 2854
  • Ürün Kodu: 00B23
  • Stok Durumu: 2
  • 49,00TL
WhatsApp Sipariş

Etiketler: miyuki, el yapımı, yüzük, el yapımı yüzük, toptan yüzük, bileklik, bayan, kadın, bujiteri, toptan bileklik, toptan, handmade, bayan, çocuk, hediyelik,