Osmanlı kilim motifli miyuki bileklik. Model No: 00B24

Yeni Ürün 15 - 20 Gün Osmanlı kilim motifli miyuki bileklik. Model No: 00B24

Otantik osmanlı kilim motiflerinin günümüzde unutulmaya yüz tutması nedeni ile şirketimiz bujiteri takı imalatı üzerine kişiye özel ve kendi ürettiğimiz modellerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz. Önceliğimiz kalitemiz ve müşteri memnuniyetimizdir. Bujiteri takı modellerimiz bileklik, yüzük, küpe, kolye ve setlerden oluşmaktadır. Ürettiğimiz ürünlerimiz %100 el yapımı olup orjinal miyuki cam boncuk kullanılmıştır. Bujiteri takılarımızın tasarımları özenle seçilip büyük bir titizlikle üretilmektedir. Bu modelimizde otantik osmanlı kilim motifleri ön plana çıkartılmış olup turkuaz, sarı, mavi, siyah ve kırmızı renkler tercih edilmiştir.

Bilekliğimizin kordonu ipten yapılmış olup kolaylıkla ayarlanabilir. 
Vücutta alerji yapmaz, ürünümüzün hammaddesinde kanserojen madde kullanılmamış olup Miyuki cam boncuklarımız orijinaldir.
Miyuki bilekliğimizin bağlantı yerlerinde metal bağlantı elementleri kullanılmamıştır. 

 

Takılarımızın tamamı şirketimiz tarafından elde üretilmektedir. Takılarımız da Japonya’dan ithal ettiğimiz orijinal Miyuki boncuk kullanmaktayız.

Sağlığınız ve sağlığımız bizim için önemli bu nedenle Cevit-19 salgını sebebi ile atölyemizde hijyenik ortamda üretimimizi devam ettirmekteyiz. Üretim yapan personellerimiz koruyucu eldiven ve maske ile çalışmakta olup, üretimi biten ürünleri özel kilitli torbalara koyup, torbaların ağzını kilitleyerek ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize anlaşmalı kargo şirketimiz vasıtasıyla göndermekteyiz.

Türkiye’de %100 el yapımı takı üretimi yapan, Avrupa pazarında el yapımı takı tasarım ve üretimi konusunda Türkiye’yi temsil etmekten gurur duyuyoruz.

Yurt içi ve yurt dışı toptan alım talepleriniz için;

Not : Ürün çeşidimiz çok fazla olup, ürettiğimiz ürünlerin sadece bir kısmını e-ticaret yöntemi ile satmaktayız. Toptan alım talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • İncelenme: 3807
  • Ürün Kodu: 00B24
  • Stok Durumu: 15 - 20 Gün
  • 49,00TL
WhatsApp Sipariş

Etiketler: miyuki, el yapımı, yüzük, el yapımı yüzük, toptan yüzük, bileklik, bayan, kadın, bujiteri, toptan bileklik, toptan, handmade, bayan, çocuk, hediyelik,