%100 el yapımı cap canlı miyuki bileklik. Model No: 00B26

Yeni Ürün %100 el yapımı cap canlı miyuki bileklik. Model No: 00B26

Bujiteri takı sektöründe üretmiş olduğumuz %100 el yapımı orjinal miyuki bileklik, kolye, küpe, yüzük ve setlerimizin tasarımında otantik osmanlı kilim motifleri tercih edilmektedir. Tarihe can vermeye devam ediyoruz. Unutulmaya yüz tutmuş tarihi kilim motiflerimiz bujiteri takı ve kişiye özel hediyelik ürünler olarak ilk üretime başladığımız günden itibaren büyük beğeni toplamakta ve hayranlık uyandırmaktadır. Sizler için ve  bujiteri takı sektörünün gelişmesi için üretmeye, ekonomimizin kalkınması için de ihracat yapmaya ilk günkü heyecanla devam ediyoruz. Otantik osmanlı motifli bujiteri takılarımızın sizler tarafından beğenilerek alınması ve memnun kalmanız bizleri mutlu ediyor ve bize güven veriyor. 

Bilekliğimizin kordonu ipten yapılmış olup kolaylıkla ayarlanabilir. 
Vücutta alerji yapmaz, ürünümüzün hammaddesinde kanserojen madde kullanılmamış olup Miyuki cam boncuklarımız orijinaldir.
Miyuki bilekliğimizin bağlantı yerlerinde metal bağlantı elementleri kullanılmamıştır. 

 

Takılarımızın tamamı şirketimiz tarafından elde üretilmektedir. Takılarımız da Japonya’dan ithal ettiğimiz orijinal Miyuki boncuk kullanmaktayız.

Sağlığınız ve sağlığımız bizim için önemli bu nedenle Cevit-19 salgını sebebi ile atölyemizde hijyenik ortamda üretimimizi devam ettirmekteyiz. Üretim yapan personellerimiz koruyucu eldiven ve maske ile çalışmakta olup, üretimi biten ürünleri özel kilitli torbalara koyup, torbaların ağzını kilitleyerek ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize anlaşmalı kargo şirketimiz vasıtasıyla göndermekteyiz.

Türkiye’de %100 el yapımı takı üretimi yapan, Avrupa pazarında el yapımı takı tasarım ve üretimi konusunda Türkiye’yi temsil etmekten gurur duyuyoruz.

Yurt içi ve yurt dışı toptan alım talepleriniz için;

Not : Ürün çeşidimiz çok fazla olup, ürettiğimiz ürünlerin sadece bir kısmını e-ticaret yöntemi ile satmaktayız. Toptan alım talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beden
Beden Normal

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • İncelenme: 3120
  • Ürün Kodu: 00B26
  • Stok Durumu: 3
  • 49,00TL
WhatsApp Sipariş

Etiketler: miyuki, el yapımı, yüzük, el yapımı yüzük, toptan yüzük, bileklik, bayan, kadın, bujiteri, toptan bileklik, toptan, handmade, bayan, çocuk, hediyelik,