Osmanlı kilim motifli miyuki bileklik. Model No: 00B28

Yeni Ürün Osmanlı kilim motifli miyuki bileklik. Model No: 00B28

Bayan bileklik bayan kolye bayan küpe bayan yüzük ve bayan set dediğiniz zaman aklınıza ilk etapta metal bujiteri takı ürünleri geldiğini tahmin edebiliyoruz. Bayan takı imalat sektöründe diğer adı ile Türkiye'de bujiteri takı sektöründe %100 orjinal miyuki cam boncuk kullanarak bayan takı tasarım ve üretimi yapan tek şirket olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Bayan bileklik ve takı modellerimize göstermiş olduğunuz yoğun ilgi beğeni ve talepleriniz bize daha fazla çalışma ve üretme konusunda daha fazla çalışmamız için büyük bir motive kaynağı olmaktadır. Bujiteri takı modelleri mizin tamamı el yapımı olup sizler için özel üretilmiştir.

Bilekliğimizin kordonu ipten yapılmış olup kolaylıkla ayarlanabilir. 
Vücutta alerji yapmaz, ürünümüzün hammaddesinde kanserojen madde kullanılmamış olup Miyuki cam boncuklarımız orijinaldir.
Miyuki bilekliğimizin bağlantı yerlerinde metal bağlantı elementleri kullanılmamıştır. 

 

Takılarımızın tamamı şirketimiz tarafından elde üretilmektedir. Takılarımız da Japonya’dan ithal ettiğimiz orijinal Miyuki boncuk kullanmaktayız.

Sağlığınız ve sağlığımız bizim için önemli bu nedenle Cevit-19 salgını sebebi ile atölyemizde hijyenik ortamda üretimimizi devam ettirmekteyiz. Üretim yapan personellerimiz koruyucu eldiven ve maske ile çalışmakta olup, üretimi biten ürünleri özel kilitli torbalara koyup, torbaların ağzını kilitleyerek ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize anlaşmalı kargo şirketimiz vasıtasıyla göndermekteyiz.

Türkiye’de %100 el yapımı takı üretimi yapan, Avrupa pazarında el yapımı takı tasarım ve üretimi konusunda Türkiye’yi temsil etmekten gurur duyuyoruz.

Yurt içi ve yurt dışı toptan alım talepleriniz için;

Not : Ürün çeşidimiz çok fazla olup, ürettiğimiz ürünlerin sadece bir kısmını e-ticaret yöntemi ile satmaktayız. Toptan alım talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • İncelenme: 3144
  • Ürün Kodu: 00B28
  • Stok Durumu: 2
  • 49,00TL
WhatsApp Sipariş

Etiketler: miyuki, el yapımı, yüzük, el yapımı yüzük, toptan yüzük, bileklik, bayan, kadın, bujiteri, toptan bileklik, toptan, handmade, bayan, çocuk, hediyelik,