Otantik osmanlı kilim motifli miyuki bileklik. Model No: 00B29

Yeni Ürün Otantik osmanlı kilim motifli miyuki bileklik. Model No: 00B29

Bayan takı ürünleri günlerce süren uzun araştırmalar sonucu modellendirerek büyük bir titizlikle üretimini yapmaktayız. bujiteri takı otantik takı modelleri de denilebilir. Günümüzde artık bayan takı bujiteri takı bileklik küpe yüzük ve setler metalden yapılmaktadır. Kullanılan metallerin alışımlarından ve kalitesizliğinden dolayı çoğu kullanıcı tarafından ilgi görmemektedir. Bayan takı ve hediyelik takı konusunda tercih edilmemizin nedeni birinci kalite orjinal miyuki cam boncuk kullanmamız ve ürünlerimizin tamamı el yapımı olmasıdır. Ayrıca istendiği taktirde kişiye özel olarak yaptığımız üretimler çok beğeni toplamaktadır. 

Bilekliğimizin kordonu ipten yapılmış olup kolaylıkla ayarlanabilir. 
Vücutta alerji yapmaz, ürünümüzün hammaddesinde kanserojen madde kullanılmamış olup Miyuki cam boncuklarımız orijinaldir.
Miyuki bilekliğimizin bağlantı yerlerinde metal bağlantı elementleri kullanılmamıştır. 

 

Takılarımızın tamamı şirketimiz tarafından elde üretilmektedir. Takılarımız da Japonya’dan ithal ettiğimiz orijinal Miyuki boncuk kullanmaktayız.

Sağlığınız ve sağlığımız bizim için önemli bu nedenle Cevit-19 salgını sebebi ile atölyemizde hijyenik ortamda üretimimizi devam ettirmekteyiz. Üretim yapan personellerimiz koruyucu eldiven ve maske ile çalışmakta olup, üretimi biten ürünleri özel kilitli torbalara koyup, torbaların ağzını kilitleyerek ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize anlaşmalı kargo şirketimiz vasıtasıyla göndermekteyiz.

Türkiye’de %100 el yapımı takı üretimi yapan, Avrupa pazarında el yapımı takı tasarım ve üretimi konusunda Türkiye’yi temsil etmekten gurur duyuyoruz.

Yurt içi ve yurt dışı toptan alım talepleriniz için;

Not : Ürün çeşidimiz çok fazla olup, ürettiğimiz ürünlerin sadece bir kısmını e-ticaret yöntemi ile satmaktayız. Toptan alım talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • İncelenme: 3479
  • Ürün Kodu: 00B29
  • Stok Durumu: 1
  • 49,00TL
WhatsApp Sipariş

Etiketler: miyuki, el yapımı, yüzük, el yapımı yüzük, toptan yüzük, bileklik, bayan, kadın, bujiteri, toptan bileklik, toptan, handmade, bayan, çocuk, hediyelik,