Miyuki bileklik yeni yaz modası bayan papatya bileklik bujiteri taşsız bileklik el yapımı hediye

Miyuki bileklik yeni yaz modası bayan papatya bileklik bujiteri taşsız bileklik el yapımı hediye

Orjinal Miyuki cam boncuk kullanarak üretimini yapmış olduğumuz %100 el yapımı altı yapraklı papatya bilekliğimiz.
Bileklik kordonu kahverengi ipten yapılmıştır.

Bujiteri bayan Bilekliğimizin altı yapraklı papatya modelidir. Yaprakların dış kısmında parlak sarı miyuki cam boncuk kullanılmıştır. Yapraklar beyaz miyuki cam boncuktan yapılmış olup ortada ki tomurcuk sarı miyuki cam boncuktan örülmüştür.

Vücutta alerji yapmaz, ürünümüzün hammaddesinde kanserojen madde kullanılmamış olup Miyuki cam boncuklarımız orjinaldir.
Miyuki bilekliğimizin bağlantı yerlerinde metal bağlantı elementleri kullanılmamıştır. 


Takılarımızın tamamı şirketimiz tarafından elde üretilmektedir. Takılarımız da Japonya’dan ithal ettiğimiz orijinal Miyuki boncuk kullanmaktayız.

Sağlığınız ve sağlığımız bizim için önemli bu nedenle Cevit-19 salgını sebebi ile atölyemizde hijyenik ortamda üretimimizi devam ettirmekteyiz. Üretim yapan personellerimiz koruyucu eldiven ve maske ile çalışmakta olup, üretimi biten ürünleri özel kilitli torbalara koyup, torbaların ağzını kilitleyerek ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize anlaşmalı kargo şirketimiz vasıtasıyla göndermekteyiz.

Türkiye’de %100 el yapımı takı üretimi yapan, Avrupa pazarında el yapımı takı tasarım ve üretimi konusunda Türkiye’yi temsil etmekten gurur duyuyoruz.

Yurt içi ve yurt dışı toptan alım talepleriniz için;

Not : Ürün çeşidimiz çok fazla olup, ürettiğimiz ürünlerin sadece bir kısmını e-ticaret yöntemi ile satmaktayız. Toptan alım talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • İncelenme: 3359
  • Ürün Kodu: 00B2
  • Stok Durumu: 9
  • 29,00TL
WhatsApp Sipariş

Etiketler: miyuki, el yapımı, bileklik, bayan, kadın, bujiteri, toptan bileklik, toptan, handmade, bayan, çocuk, hediyelik,