Miyuki papatya yüzük modelimiz. Model No: 00Y2

Miyuki papatya yüzük modelimiz. Model No: 00Y2

Bujiteri yüzük bayan yüzük modeli veya bayan yüzük modelleri de diyebileceğimiz içerisinde binlerce çeşidi barındıran bu muazzam sektörde orjinal miyuki boncuk kullanarak %100 el yapımı otantik bayan takı bayan yüzük üretirken en çok önem verdiğimiz ürünlerimizin benzersiz ve göz alıcı olmasıdır. Ayrıca sevdiklerinize çok güzel bir hediye olacağı düşüncesindeyiz. Otantik bayan yüzük modeli olan papatya yüzük modelimiz göz kamaştıran görünüşü ile sizlerin vaz geçilmezi olacağından eminiz.
Yüzüklerimiz Standart 8 Numaradır.

Vücutta alerji yapmaz, ürünümüzün hammaddesinde kanserojen madde kullanılmamış olup Miyuki cam boncuklarımız orijinaldir.
Miyuki bilekliğimizin bağlantı yerlerinde metal bağlantı elementleri kullanılmamıştır. 

 

Takılarımızın tamamı şirketimiz tarafından elde üretilmektedir. Takılarımız da Japonya’dan ithal ettiğimiz orijinal Miyuki boncuk kullanmaktayız.

Sağlığınız ve sağlığımız bizim için önemli bu nedenle Cevit-19 salgını sebebi ile atölyemizde hijyenik ortamda üretimimizi devam ettirmekteyiz. Üretim yapan personellerimiz koruyucu eldiven ve maske ile çalışmakta olup, üretimi biten ürünleri özel kilitli torbalara koyup, torbaların ağzını kilitleyerek ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize anlaşmalı kargo şirketimiz vasıtasıyla göndermekteyiz.

Türkiye’de %100 el yapımı takı üretimi yapan, Avrupa pazarında el yapımı takı tasarım ve üretimi konusunda Türkiye’yi temsil etmekten gurur duyuyoruz.

Yurt içi ve yurt dışı toptan alım talepleriniz için;

Not : Ürün çeşidimiz çok fazla olup, ürettiğimiz ürünlerin sadece bir kısmını e-ticaret yöntemi ile satmaktayız. Toptan alım talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • İncelenme: 3728
  • Ürün Kodu: 00Y2
  • Stok Durumu: 4
  • 39,00TL
WhatsApp Sipariş

Etiketler: miyuki, el yapımı, yüzük, el yapımı yüzük, toptan yüzük, bileklik, bayan, kadın, bujiteri, toptan bileklik, toptan, handmade, bayan, çocuk, hediyelik,