Otantik kilim deseni miyuki yüzük. Model No: 00Y6

Otantik kilim deseni miyuki yüzük.  Model No: 00Y6

Unutulmaya yüz tutmuş el yapımı bujiteri bayan yüzük modelleri artık kalmadı diyebileceğimiz kadar az imalatçı tarafından yapılmakta. Bunun başlıca nedeni bujiteri takı bayan bileklik bayan yüzük bayan küpe ve bayan kolye modelleri nin günümüzde bujiteri takı sektöründe metal alışımlı ve fabrikasyon olmasıdır. Tabiki buna etki olarak çinden gelen ürünlerde mevcut. Bu nedenle şirketimiz %100 el yapımı bayan takı ve kişiye özel ürünler üretmektedir. Bunlardan biri de bayan yüzük modellerimizdir. Yüzüğümüzün yapımında otantik osmanlı kilim motifleri kullanılmış olup %100 el yapımıdır. Üretimde orjinal miyuki boncuk kullanılmıştır.
Yüzüklerimiz Standart 8 Numaradır.

Vücutta alerji yapmaz, ürünümüzün hammaddesinde kanserojen madde kullanılmamış olup Miyuki cam boncuklarımız orijinaldir.
Miyuki bilekliğimizin bağlantı yerlerinde metal bağlantı elementleri kullanılmamıştır. 

 

Takılarımızın tamamı şirketimiz tarafından elde üretilmektedir. Takılarımız da Japonya’dan ithal ettiğimiz orijinal Miyuki boncuk kullanmaktayız.

Sağlığınız ve sağlığımız bizim için önemli bu nedenle Cevit-19 salgını sebebi ile atölyemizde hijyenik ortamda üretimimizi devam ettirmekteyiz. Üretim yapan personellerimiz koruyucu eldiven ve maske ile çalışmakta olup, üretimi biten ürünleri özel kilitli torbalara koyup, torbaların ağzını kilitleyerek ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize anlaşmalı kargo şirketimiz vasıtasıyla göndermekteyiz.

Türkiye’de %100 el yapımı takı üretimi yapan, Avrupa pazarında el yapımı takı tasarım ve üretimi konusunda Türkiye’yi temsil etmekten gurur duyuyoruz.

Yurt içi ve yurt dışı toptan alım talepleriniz için;

Not : Ürün çeşidimiz çok fazla olup, ürettiğimiz ürünlerin sadece bir kısmını e-ticaret yöntemi ile satmaktayız. Toptan alım talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • İncelenme: 3479
  • Ürün Kodu: 00Y6
  • Stok Durumu: 1
  • 39,00TL
WhatsApp Sipariş

Etiketler: miyuki, el yapımı, yüzük, el yapımı yüzük, toptan yüzük, bileklik, bayan, kadın, bujiteri, toptan bileklik, toptan, handmade, bayan, çocuk, hediyelik,