Biz Kimiz ?
Alışveriş listelerini hazırlamak ve artık doğru ürünleri, uygun fiyatlara almak çok daha kolay. Yüzlerce Farklı Marka ve binlerce ürün ile, UCUZCUBAKKAL , yeni sezon ürünleri, farklı modelleri , kişiye özel kampanyaları ile daha kolay karar verip, daha eğlenceli alışverişler yapmanıza olanak tanıyor.

Ucuzcubakkal bir Seyirevi Reklam ve Bilişim San. Tic. Ltd. Şti. markası olup 30.10.2017 yılında Bursa'nın Nülüfer ilçesinde kurulmuştır. Şirketimiz başlıca e-ticaret, internet reklamcılığı, yazılım, ithalat ve ihracaat üzerine faaliyet göstermekle birlikte Azerbaycan'da da resmi olarak şubesi bulunmaktadır.

Seyirevi Reklam ve Bilişim San. Tic. Ltd. Şti.'nin yeni  Alışveriş platformu UCUZCUBAKKAL, Firmamızın 6 Yıllık E-Ticaret tecrübesi, farklı sektörlerden sentezlediği tecrübeler ile meydana çıkmış yeni nesil E-Ticaret Platformudur.

%100 Orjinal Ürünleri, En uygun fiyatlarda hizmetinize sunmak için, yeni nesil internet ve alışveriş sistemlerini altyapımıza entegre ederek, en hızlı, güvenilir, sorunsuz alışverişler yapılmasını sağlamak ana prensibimiz olmuştur. Bu doğrultuda devamlı gelişim, araştırma, entegrasyon, enformasyon çalışmaları devam ederek, mükemmele ulaşmaya çalışmaktayız.

SAYGILARIMIZLA
Seyirevi Reklam ve Bilişim San. Tic. Ltd. Şti.
Hasan AYDEMİR
www.ucuzcubakkal.com

E-Bülten