Teff Tohumlu Çay
Ürün Kodu : BTS001       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
129.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
3
-
+

Teff Tohumlu Çay

Nedir

Dünyadaki en ufak tahıl tanesi olarak bilinen Teff Tohumu, kahverengi (fındık tadında), kırmızı (yüksek demir içeren) ve beyaz (kestane tadında) olmak üzere 3 çeşidi bulunmaktadır. Etiyopya'da senede bir defa ekilir. Bu bitki genel olarak Etiyopya'nın dağlık yerlerinde yetişse de günümüzde Avustralya, Mısır, Kanada, Uganda gibi bir çok ülkede Teff Tohumu üretimi yapılmaktadır

Çay İçeriği

Teff Life Slim - Teff Tohumu Çayı'nın içeriğinde, bamya çiçeği, yeşil kahve, funda, sandalos sakızı, biberiye, tarçın, kitre, make yaprağı, zamkı, kinoa tohumu, yeşil çay, chia tohumu, kuşburnu, aspir tohumu, barut ağacı kabuğu, kiraz meyve sapı, lepidyum, limon otu, mac ve açai bulunmaktadır.


Kimler Kullanabilir?

Hamile bayanlar, emzirenler ve kalp rahatsızlığı olanlar kullanmamalıdır. Serin ve rutubetsiz yerlerde muhafaza edilmelidir.

Herhangi bir yan etkisi var mıdır?
Yukarıda belirtilen durumların dışında kullanımlarda her hangi bir bilinen yan etkisi yoktur.

Bakanlık onayı var mıdır?
Teff Life Slim Gıda ve Tarım Bakanlığı Onaylıdır. Kayıt No: TR-34-K150194

Nasıl Kullanılmalıdır?
Sabahları kahvatıdan yarım saat önce 1 bardak sıcak suya eklenip, 10dk beklenir. Pasoları ile Teff Tohumlu Çayınızı içmeniz gerekmektedir. 30dk sonra günlük kahvaltınızı ediniz.

Metabolizmam Yavaş Çalışıyor Ne Yapmalıyım?
Günlük 1 adet kullanımınızda istediğiniz sonuçları alamıyorsanız. Sabah kahvaltıdan 30dk önce ve Akşam yemeğinden 30dk. önce içiniz. İstediğiniz etkiyi almaya daha çok yardımcı olacaktır.

Emziren anneler kullanabilir mi?
Emzirmee dömenin ilk altı ayını doldurmuş olan anneler kullanabilir.

Daha ucuza satılan Teff life slim ürünleri orjinal midir?
N11 ve Gittigiyor gibi sitelerden alınan ürünler beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Başka ürün gönderimi yapılabilir. Ürünün taklidi yapılablir. N11 ve Gittigiyor gibi sitelerden alınan ürünlerde beklenen etkiyi görmeyebilirsiniz. Mağdur olmamak için her zaman üretici firmasını tercih ediniz

Ürünü Resmi Üreticisi Kimdir?
Ürünün resmi üreticisi sahe gruptur. Teff Life Slim - Teff tohumlu Çay Gıda ve Tarım Bakanlığı Onaylıdır. Kayıt No: TR-34-K150194 'tür.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
3
Kargo Firması
:
Sürat Kargo
Gönderilecek Bölge
:
Teslimat Detayları
:
Kargonuz 3 iş günü içerisinde teslim edilecektir.
İade/İptal Detayları
:
İadenizi 3 iş günü içerisinde yapmanız gerekmektedir.
E-Bülten